O firmie

ZUP KOMPLEX Bogusław Rzadki istnieje na rynku produkcyjno – handlowym nieprzerwanie od 1990 roku  .
Firma założona przez Bogusława Rzadkiego początkowo prowadziła działalność gospodarczą w zakresie produkcji mebli . W 2013 roku firma przekształciła się w KOMPLEX SP. Z O.O.

Prawa wolnego rynku oraz stale rosnąca konkurencja zdeterminowały tempo rozwoju firmy .
W ciągu kilku lat ZUP KOMPLEX stał się uznanym na rynku przedsiębiorstwem dysponującym kompleksową ofertą produkcji mebli oraz wszelkich usług z nią związanych .
O naszym ostatecznym sukcesie zdecydowało rozważne i elastyczne korzystanie z zawodowej wiedzy , doświadczenia i potencjału ekonomiczno- technicznego oraz wysokie kwalifikacje stale rosnącego zespołu .
W dorobku firmy KOMPLEX znajduje się pokaźna ilość wszelkiego rodzaju produkcji mebli dla firm takich jak AVANS , NEONET , VINSAR , MyCenter  .
Obecni klienci postrzegają KOMPLEX jako solidnego i nowoczesnego partnera, otwartego oraz elastycznego w działaniu . Cenią sobie nasze doradztwo oraz kompleksowy charakter naszych usług .
Dumą firmy są liczne referencje potwierdzające nasz profesjonalizm oraz szacunek i zaufanie zleceniodawców zarówno polskich jak i zagranicznych.

Mottem firmy stało się ostatnio nasze nowo powstałe hasło :
KOMPLEKSOWO Z KOMPLEXEM